Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Zelená káva mletá CGA 1kg

Salvia Paradise Zelená káva mletá CGA 1kg
Salvia Paradise Zelená káva mletá CGA 1kg
 
 

Salvia Paradise Zelená káva mletá CGA 1kg Zelená káva mletá je zpracována z výběrové 100% čisté arabiky. Věhlas si získala díky obsahu rostlinných fenolů, konkrétně kyselin chlorogenových – CGA. Zpracování proběhlo za nízkých te

Cena s DPH 449 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise77
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Zelená káva mletá CGA 1kg

Zelená káva mletá CGA

100% ARABICA

Zelená káva

Zelená káva mletá je zpracována z výběrové 100% čisté arabiky. Věhlas si získala díky obsahu rostlinných fenolů, konkrétně kyselin chlorogenových – CGA. Zpracování proběhlo za nízkých teplot, a proto je v našem výrobku zachováno maximum těchto kyselin.

Zelená káva

Výrobek Salvia Paradise® neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva.

Kofein obsažený v kávě pomáhá udržovat pozornost, přispívá ke zvýšení vytrvalostního výkonu a kapacity, zvyšuje bdělost, zlepšuje koncentraci. Kofein přispívá ke snížení vnímaného úsilí při vytrvalostním výkonu.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této kávy na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Zelená káva

Tradiční užití:
Dvě čajové lžičky mleté zelené kávy vsypeme do hrnečku a přelijeme 200–250 ml vroucí vody. Necháme 5 min. odstát, aby káva sedla na dno hrnku, a vypijeme.
Doporučujeme konzumovat spíše v ranních hodinách (cca 10 min. před jídlem), než ve večerním čase před usínáním. Zelenou kávu mletou lze užívat jako náhradu běžné černé kávy.

Zelená káva

Pozor, nejedná se o standardizovaný extrakt ze zelených kávových zrn, ale o rozemletá kávová zrna nepražené kávy. V nabídce máme i standardizovaný extrakt v bezkonkurenční čistotě 60% CGA.

 
 

káva