Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Vrbovka malokvětá kapsle 120ks

Salvia Paradise Vrbovka malokvětá kapsle 120ks
Salvia Paradise Vrbovka malokvětá kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Vrbovka malokvětá kapsle 120ks Vrbovka malokvětá je vytrvalá bylina, která dorůstá až 80cm výšky. Je známá po celé Evropě, ale i za oceánem. V našich podmínkách ji nejčastěji nalezneme u potoků, v lučních příkopec

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise71
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia Paradise Vrbovka malokvětá kapsle 120ks

Extra velké balení (120ks) bylinných kapslí Vrbovky malokvěté – Epilobium parviflorum pro pohodlné užívání!

Vrbovka malokvětá je vytrvalá bylina, která dorůstá až 80cm výšky. Je známá po celé Evropě, ale i za oceánem. V našich podmínkách ji nejčastěji nalezneme u potoků, v lučních příkopech a rybníků. Vrbovka je rostlinou vlhkomilnou.

Fytoterapeuticky využitelnou částí vrbovky je nať s listy, stonkem i květy. Užívání vrbovky malokvěté se doporučuje pro udržení normálních funkcí kloubů - pohyblivosti. Řadí se do skupiny antioxidantů. Vrbovka malokvětá se doporučuje při problémech spojené s menstruací a menopauzou, kdy příznaky tiší a napomáhá k normálnímu procesu. Vrbovka je schopna udržovat normální funkce dolních cest močových.

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 3x denně. Děti od 3let 1 tobolku 2x denně 20min před jídlem.
Složení: 100% Epilobium parviflorum herba, 360mg/1tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kaplse jsou rostlinného původu vhodné pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestřé stravy. Není vhodné pro děti do 3let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva