Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Třezalka tečkovaná 120 kapslí

Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120ks
Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120ks Třezalka tečkovaná blahodárně působí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocnou při udržení emocionální rovnováhy. Užitečnou se stává pro udržení normálního duševního zd

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise69
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Třezalka tečkovaná kapsle 120ks

Extra velké balení (120ks) bylinných kapslí třezalky tečkované – Hypericum perforatum

Třezalka tečkovaná je jednoletá bylina dorůstající výšky až 60 cm. Původem je z Evropy, dnes již roste téměř na celém světě – kromě arktických oblastí.

Třezalka tečkovaná blahodárně působí na psychický stav, zlepšuje náladu a je nápomocnou při udržení emocionální rovnováhy. Užitečnou se stává pro udržení normálního duševního zdraví. Třezalka je užívána za účelem relaxace a umocnění pozitivní nálady, prohloubení spánku. Dále se uplatňuje při problémech se žlučníkem, kdy napomáhá jeho zdraví. Třezalka se doporučuje i jako harmonizátor trávicího zdraví, respiračního zdraví a zdraví dolních močových cest a ledvin. Třezalka je schopna udržovat normální zdraví kůže, celkově osvěžit tělo a je prospěšná pro kardiovaskulární zdraví. Jako další, neméně důležitou schopností třezalky, je podpora přirozené obranyschopnosti těla – podpora imunitního systému.

 

Doporučené dávkování: Dospělí 1 tobolku 1x denně, 20min před jídlem.
Složení: 100% Hypericum perforatum herba, 300mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu. Třezalka může způsobit fotosenzibilizaci.

Dle MZCR je doporučená denní dávka třezalky tečkované maximálně 300mg, avšak tradiční medicína doporučuje až několikanásobné množství.

Doplněk stravy

 
 

káva