Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Škornice - Epimedium sagittatum mletá BIO 150 g

 

Salvia Paradise Škornice Epimedium sagittatum mletá 300 g Škornice šípolistá je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Jedná se o stálezelenou subtilní rostlinu pocházející z Číny a Japonska. Pro škornici jsou charakteristické

Cena s DPH 390 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise110
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Škornice Epimedium sagittatum mletá 300 g

Škornice šípolistá - Epimedium sagittatum - Yin Yang Huo - Horny Goat Weed

Jemně mletá bylina pro snadné úžití

Nabízíme vám velmi kvalitní listy epimedium sagittatum - škornice šípolistá. Jde o výběr první jakosti.

Škornice šípolistá je vytrvalá bylina dorůstající výšky až 50 cm. Jedná se o stálezelenou subtilní rostlinu pocházející z Číny a Japonska. Pro škornici jsou charakteristické podlouhlé srdčité listy a velmi drobná květenství bílé a žluté barvy. Kvete v období dubna a května, roste ve velkých trsech. Rostlině vyhovuje vlhká půda bohatá na humus a stinné stanoviště.

K jejímu tradičnímu názvu „bylina prostopášného kozla“ se váže legenda, že si pastýři koz všimli, jak kozli spásající trsy škornice oplývají nevídanou sexuální aktivitou.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční užití:
Jednu čajovou lžičku mleté škornice rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 1–2x denně.

TIP na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2x více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Upozornění : Není vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti.

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu

 
 

káva