Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Shilajit - Mumio kapsle 120ks

Salvia Paradise Shilajit - Mumio kapsle 120ks
Salvia Paradise Shilajit - Mumio kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Shilajit - Mumio kapsle 120ks Shilajit je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kt

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise62
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Shilajit - Mumio kapsle 120ks

Shilajit - mumio

Shilajit - mumio je svým složením jedinečná pryskyřice nyní pro snadné užití ve formě kapslí.  Extra velké balení kapslí 120ks

Shilajit je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, která tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala ji. Následně bylo pozorováno rychlejší uzdravení těchto zvířat.

Shilajit - mumio

Na základě těchto skutečností se stala i intenzivním zájmem člověka. Účinky shilajitu jsou zmiňovány již ve více než 3 000 let starých sanskrtských textech. Moderní doba pak podrobila a stále podrobuje novým výzkumům jedinečnou látku mumio.

Shilajit - mumio

V současné době je shilajit užíván zejména pro udržení zdravých kostí a kloubů. Je tedy vhodný pro ženy, pomáhá udržovat menstruační komfort. Známé jsou účinky na trávení, metabolismus sacharidů a lipidů. Shilajit podporuje imunitní systém a uplatňuje se jako antioxidant. Ovlivňuje reprodukční funkce a přispívá k udržení normálních mentálních a kognitivních funkcí. Shilajit se také uplatňuje při udržování hmotnosti na normální výši, ovlivňuje močové funkce.

Shilajit - mumio

Složení: 100% Asphaltum punjabianum,480 mg/tobolka
Obal kapsle : HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany
Doporučené dávkování: 1-2 tobolky 1x denně 20 min. před jídlem.
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : 

Upozornění. :Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodný pro děti do 2 let a těhotné či kojící ženy. Nepřekračovat dávkování. Při podávání přípravku nebrat jiné přípravky na doplnění minerálních látek a především železa. Předávkování železem se může projevit ztrátou barvy pleti, průjmem, zvracením, selháním jater. Při jakékoliv nejasnosti, či vedlejších učincích se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.

Doplněk stravy

 
 

káva