Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Šatavari Shatavari kapsle BIO 120 ks

Salvia Paradise Šatavari Shatavari kapsle BIO 120 ks
Salvia Paradise Šatavari - Shatavari kapsle 120 ks
 
 

Salvia Paradise Šatavari - Shatavari kapsle 120 ks Pozitivní účinky má především na ženské pohlavní a reprodukční orgány. Užívá se na podporu plodnosti a kojení. Šatavari tlumí nežádoucí doprovodné symptomy menopauzy. Přispívá

Cena s DPH 379 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise66
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Šatavari - Shatavari kapsle 120 ks

 Šatavari extra velké balení 120ks ve formě kapslí pro snadné užití

Šatavari je popínavá bylina volně rostoucí na indickém poloostrově a Himalájích. Není tedy divu, že právě indická ajurvédská medicína proslavila tuto úžasnou rostlinu. Její účinky ocení zejména ženy. Překlad šatavari do češtiny "ta se sto manželi" také lecos napoví.

Pozitivní účinky má především na ženské pohlavní a reprodukční orgány. Užívá se na podporu plodnosti a kojení. Šatavari  tlumí nežádoucí doprovodné symptomy menopauzy. Přispívá k udržení hladkého průběhu (pre)menstruačního cyklu. Uvolňuje při stresu, přináší duševní pohodu a klidný spánek. Mezi další řadíme pozitivní vliv na udržení kardiovaskulárního zdraví a normalizaci trávení. Šatavari Vám dodá energii po které se budete cítit nabiti novou chutí a silou do života. Šatavari má vliv na močové funkce.

Složení: 100% Asparagus racemosus, 300mg/1 tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa), Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah: 120 tobolek
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
Doporučené denní dávkování a způsob užití: 2 tobolky 2x denně, 20 minut před jídlem, zapít dostatečným množstvím vody.

Doplněk stravy

 
 

káva