Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Psyllium kapsle 120ks

Salvia Paradise Psyllium kapsle 120ks
Salvia Paradise Psyllium kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Psyllium kapsle 120ks Užívání psyllia je vhodné při snaze o normalizaci hladiny cholesterolu v krvi. Užíváním psyllia lze dosáhnout udržení lipidů (tuků) na normální úrovni. Psyllium je schopno udržovat zdravé trávení

Cena s DPH 229 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise58
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia Paradise Psyllium kapsle 120ks

Extra velké balení (120ks) bylinných kapslí  psyllia – Plantago ovata

Psyllium kapsle

Užívání psyllia je vhodné při snaze o normalizaci hladiny cholesterolu v krvi. Užíváním psyllia lze dosáhnout udržení lipidů (tuků) na normální úrovni. Psyllium je schopno udržovat zdravé trávení i střeva. Zažívací zdraví je důležité pro vstřebávání látek, získaných z přijímané potravy.

Psyllium kapsle

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o dalších  účincích této rostliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Psyllium kapsle

Doporučené dávkování: Dospělí 2 - 3 tobolky 2x denně. Děti od 3 let 1 tobolka 2x denně 20 min. před jídlem. Zapít 250ml vody
Složení: 100% Plantago ovata, 400mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Psyllium kapsle

Doplněk stravy

 
 

káva