Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Pampeliška lékařská kapsle 120ks

Salvia Paradise Pampeliška lékařská kapsle 120ks
Salvia Paradise Pampeliška lékařská kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Pampeliška lékařská kapsle 120ks Pampeliška neboli smetánka lékařská je bylina dorůstající výšky až 40 cm. Jedná se o prehistoricky starou a velice známou rostlinu, která je hojně rozšířená po celém území České

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise56
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Pampeliška lékařská kapsle 120ks

Extra velké balení (120 ks) bylinných kapslí pampelišky – smetánky lékařské

Pampeliška neboli smetánka lékařská je bylina dorůstající výšky až 40 cm. Jedná se
o prehistoricky starou a velice známou rostlinu, která je hojně rozšířená po celém území České republiky, proto je také často považována za rostlinu plevelnou.

Pampeliška lékařská

V tradiční medicíně je však smetánkový kořen velice ceněný a je vhodný zejména pro udržení normálních trávicích funkcí – působí jako prebiotikum. Pampeliška lékařská se dále používá jako účinný antioxidant, podporuje jaterní a žaludeční funkce, je vhodná pro udržení normálního stavu močového systému. Užívání smetánkového kořene je doporučováno pro podporu trávicího traktu. Kořen je často součástí bylinných směsí.

Pampeliška lékařská

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v herbáři.

Pampeliška lékařská

Tradiční užití:
Složení: 100% Taraxacum officinale, 375 mg/tobolka, obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 3x denně, děti od tří let 1 tobolku 2x denně. Užíváme 20 min. před jídlem.

Pampeliška lékařská

Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva