Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Nopál - Opuncie kapsle 120ks

Salvia Paradise Nopál - Opuncie kapsle 120ks
Nopál - Opuncie kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Nopál - Opuncie kapsle 120ks Tradiční fytoterapeutické využití nopálu je velmi široké a v přírodě nacházíme jen těžko podobnou rostlinu. Nopál umožňuje kontrolovat a regulovat tělesnou hmotnost. Nopál je schopen kontro

Cena s DPH 389 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise54
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Nopál - Opuncie kapsle 120ks

Nopál ve formě kapslí pro snadné užití. Velké 120ks balení.

Nopál je tradiční mexický kaktus, moderní vědou objevený teprve nedávno. Obsah endemických látek  v nopálu, z něj dělá "superfood" budoucnosti.

Nopál pochází původně z Mexika, kde byl Aztéky kultivován a hojně užíván. Prostřednictvím španělských a portugalských námořníků, byl zavlečen k středozemnímu moři a do celého světa.

Tradiční fytoterapeutické využití nopálu je velmi široké a v přírodě nacházíme jen těžko podobnou rostlinu. Nopál umožňuje kontrolovat a regulovat tělesnou hmotnost. Nopál je schopen kontrolovat metabolismus glukózy a tuků v těle. Tudíž přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Zajímavé je, že nopál zabraňuje kocovině.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Nopál je vhodný do dnešní moderní, uspěchané doby.

Složení: 100% Opuntia ficus indica, 400 mg/tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany
Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 3x denně.  20 min.před jídlem
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : NENÍ určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování

Doplněk stravy

 
 

káva