Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Maral - Leuzea kapsle 120ks

Salvia Paradise Maral - Leuzea kapsle 120ks
Salvia Paradise Maral - Leuzea kapsle 120ks
 
 

Maral - Leuzea kapsle 120ks O mimořádných účincích maralu veřejnost poprvé informoval známý sibiřský etnograf G. N. Potatin na konci 19. století. Jako první prokazoval účinky této rostliny A. A. Saratikov v roce 1947, kdy ji zkoušel u pa

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise46
Záruka:
Výrobce:
 
 

Maral - Leuzea kapsle 120ks

Maral je bylina pocházející z drsných podmínek jižní Sibiře, dorůstající výšky až 180 cm. Místními obyvateli je zde považována za jednu z předních, velmi ceněných bylin.

O mimořádných účincích maralu veřejnost poprvé informoval známý sibiřský etnograf G. N. Potatin na konci 19. století. Jako první prokazoval účinky této rostliny A. A. Saratikov v roce 1947, kdy ji zkoušel u pacientů trpících všeobecnou mentalní slabostí.

Maral osvěžuje tělo, podporuje imunitní systém. Maral přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, ovlivňujě mentální kapacitu.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této byliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

 

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 2x denně. Děti od 3let 1 tobolku 1x denně 20 min. před jídlem.
Složení: 100% Leuzea carthamoides, 355 mg/1tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestřé stravy. Není vhodné pro děti do 3let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva