Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsle 120ks

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsle 120ks
Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsle 120ks Kozinec blanitý je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Má primární účinek především na imunitní systém. Důsledkem toho kozinec podporuje přirozenou obranyschopnost a odolno

Cena s DPH 349 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise37
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Kozinec blanitý kapsle 120ks

Kozinec blanitý je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Má primární účinek především na imunitní systém. Důsledkem toho kozinec podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu.

Kozinec je mimo to významný  adaptogen. Adaptogeny obecně jsou látky, které pomáhají přizpůsobit a zvyšovat odolnost organismu proti nepříznivým vlivům jako je stres, fyzická únava a další. Adaptogeny mají zjednodušeně řečeno pozitivní vliv na odolnost organismu proti fyzické a psychické zátěži. Kozinec blanitý je také  antioxidant. Ty  přispívají k neutralizaci volných radikálů v těle. Pozitivní jsou účinky kozince na kardiovaskulární systém. Normalizuje krevní tlak, krevní oběh a udržuje cévy zdravé.

Kozinec blanitý má vliv na správnou funkci močového měchýře a vylučovací funkce ledvin. Dále přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Další známé účinky kozince blanitého je tlumení nežádoucích menstruačních a menopauzalních doprovodných příznaků. Muže pokoušející se o potomka potěší, že právě kozinec má pozitivní vliv na pohyblivost spermií a zvýší tak jejich šance na početí.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 4x denně, 20 min před jídlem, děti 1 tobolku 2x denně

Složení: 100% Astragalus membranaceus, 330mg/tobolka, obal tobolky-HPMC (hypermelosa). Tobolky jsou roslinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Balení: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : NENÍ určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva