Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Konopný protein 50% kapsle 190ks

Salvia Paradise Konopný protein 50% kapsle 190ks
Salvia Paradise Konopný protein 50% kapsle 190ks
 
 

Salvia Paradise Konopný protein 50% kapsle 190ks Jak již napovídá samotný název tento produkt obsahuje vysoké procento bílkovin a to až 50%, což je více než např. v hovězím mase, které obsahuje cca 30% bílkovin. Bílkoviny jsou základní

Cena s DPH 369 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise35
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Konopný protein 50% kapsle 190ks

Jak již napovídá samotný název tento produkt obsahuje vysoké procento bílkovin a to až 50%, což je více než např. v hovězím mase, které obsahuje cca 30% bílkovin.

Konopný protein

Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem, který přispívá k růstu svalové hmoty. Svaly které již máte vám také pomůže udržet. Proteiny jsou nezbytné pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Dospělým pak pomáhají k udržení normálního stavu kostí. Svaly Vám pochopitelně nenarostou sami od sebe, ale v kombinaci s cvičením a vysoko-proteinovou dietou dosáhnete krásně tvarované postavy.

Konopný protein

Konopný protein je ideálním přípravkem, chcete-li přibrat svalovou hmotu na úkor tuků v těle a vyrýsovat si postavu. Každý kulturista Vám potvrdí, že proteiny jsou nezbytnou součástí jeho jídelníčku. Ty jsou totiž nezbytné při obnově a zejména růstu svalové hmoty. Svaly také spalují více kalorií, čím více tedy svalů naberete budete více energii pálit a dále hubnout.

Skvělé nutriční hodnoty předurčují užívání konopného proteinu sportovcům, těžce fyzicky pracujícím osobám, kteří potřebují kvalitní výživu, ale je výborným zdrojem bílkovin např. i pro děti a všechny lidi vyznávající zdraví životní styl, kteří si potrpí na kvalitní potraviny. Skutečnost, že konopný protein je produkt výhradně rostlinného původu jistě potěší vegetariány i vegany. Zejména pro tyto skupiny může být konopný protein vhodným prostředkem pro doplnění nezbytných bílkovin.

Konopný protein

Obsah: Konopný protein obsahuje vysoké procento kvalitních bílkovin a to až 50%. Mluvíme zde o kompletní bílkovině, o níž jako o jedné z mála můžeme říci, že má všech 20 aminokyselin vyskytujících se v přírodě. Z nich 8 esenciálních , které si naše tělo není schopno samo vytvořit a jsme tak zcela odkázáni na jejich přísun v potravě. Konopný protein je také zdrojem důležitých omega-3,6 i 9 nenasycených mastných kyselin.

 

Konopný protein neobsahuje aktivní složku konopí THC. Není tedy třeba se bát jeho účinků. Nemá žádný vliv na lidskou psychiku a je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti.

Doporučené dávkování a způsob užití: Dospělí : 4 tobolky 2x denně. Děti od tří let 1 tobolka 1x denně. 20minut před jídlem zapijeme dostatečným množstvím vody.

Složení: 100% canabis sativa o obsahu 50%bílkovin, 400mg/1 tobolka, Obal kapsle HPMC  Kapsle jsou rostlinného původu vhodné pro vegetariány i vegany.

Konopný protein

Obsah: 190 tobolek

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

 

 

 

 

v 100g

3,2g (%DDD)*

Energetická hodnota

357 kcal

11,42 kcal

Bílkoviny

50g

1,6g

Sacharidy

7,8g

0,25g

Tuky

14,1g

0,45g

Nasycené mastné kyseliny

1,7g

54,4mg

Polynenasycených mastných kyselin

9,8g

313,6mg

Omega-3 mastné kyseliny

2,0 g

64mg

Omega-6 mastné kyseliny

7,5g

24mg

Omega-9 mastné kyseliny

1,8g

57,6mg

Železo

25mg

0,8mg (5,7%)*

Magnesium

380mg

12,16mg(3,24%)*

 

 

*DDD-Doporučená denní dávka pro potravinové doplňky

 
 

káva