Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Konopný protein 50% 1000g

 

Salvia Paradise Konopný protein 50% 1000g Konopný protein neobsahuje aktivní složku konopí THC. Není tedy třeba se bát jeho účinků. Nemá žádný vliv na lidskou psychiku a je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti.

Cena s DPH 739 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise90
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Konopný protein 50% 1000g

Konopný protein

Máte ochablé svalstvo?Chtěli byste mít krásně tvarovanou postavu? S nárůstem svalové hmoty Vám pomůže konopný protein

Konopný protein je produkt s jedinečnými nutričními hodnotami, skvělý pro sportovce, děti či vegetariány.

Konopný protein se připravuje zpracovaním a prosetím konopných semen.

Jedná se o 100% přírodní produkt bez přidaného cukru, barviva či konzervačních látek. Neobsahuje žádné příchutě ani lepek.

Konopný protein

Jak již napovídá samotný název tento produkt obsahuje vysoké procento bílkovin a to až 50%, což je více než např. v hovězím mase, které obsahuje cca 30% bílkovin. Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem, který přispívá k růstu svalové hmoty. Svaly které již máte vám také pomůže udržet. Proteiny jsou nezbytné pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Dospělým pak pomáhají k udržení normálního stavu kostí. Svaly Vám pochopitelně nenarostou sami od sebe, ale v kombinaci s cvičením a vysoko-proteinovou dietou dosáhnete krásně tvarované postavy. Konopný protein je ideálním přípravkem, chcete-li přibrat svalovou hmotu na úkor tuků v těle a vyrýsovat si postavu. Každý kulturista Vám potvrdí, že proteiny jsou nezbytnou součástí jeho jídelníčku. Ty jsou totiž nezbytné při obnově a zejména růstu svalové hmoty. Svaly také spalují více kalorií, čím více tedy svalů naberete budete více energii pálit a dále hubnout.

Konopný protein

Skvělé nutriční hodnoty předurčují užívání konopného proteinu sportovcům, těžce fyzicky pracujícím osobám, kteří potřebují kvalitní výživu, ale je výborným zdrojem bílkovin např. i pro děti a všechny lidi vyznávající zdravý životní styl, kteří si potrpí na kvalitní potraviny. Skutečnost, že konopný protein je produkt výhradně rostlinného původu jistě potěší vegetariány i vegany. Zejména pro tyto skupiny může být konopný protein vhodným prostředkem pro doplnění nezbytných bílkovin. Dobrou zprávou pro celiaky je, že neobsahuje lepek a může tak sloužit i k obohacení jejich jídelníčku.

Konopný protein

Obsah: Konopný protein obsahuje vysoké procento kvalitních bílkovin a to až 50%. Mluvíme zde o kompletní bílkovině, o níž jako o jedné z mála můžeme říci, že má všech 20 aminokyselin vyskytujících se v přírodě. Z nich 8 esenciálních , které si naše tělo není schopno samo vytvořit a jsme tak zcela odkázáni na jejich přísun v potravě. Konopný protein je také zdrojem důležitých omega-3,6 i 9 nenasycených mastných kyselin.

Nutriční hodnoty na 100g

Energetická hodnota 1496KJ/357kcal 448,8KJ

Bílkoviny 50g

Sacharidy 7,8g

Tuky 14,1g

Nasycené mastné kyseliny 1,7g

Polynenasycených mastných kyselin 9,8g

Omega-3 mastných kyselin 2,0g

Omega-6 mastných kyselin 7,5g

Z nichž mononenasycených mast.kys. 2,0g

Omega-9 mastných kyselin 1,8g

Železo 25mg

Magnesium 380mg

Konopný protein neobsahuje aktivní složku konopí THC. Není tedy třeba se bát jeho účinků. Nemá žádný vliv na lidskou psychiku a je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti.

Dávkování a způsob užití:

Každý den 1 polévkové lžíce rozmíchat ve 250 ml tekutiny (voda, džus, atd.) a vypít před jídlem. Pro sportovce, 2 – 3x denně 2 lžičky. V ideálním případě 30 minut před a po tréninku.

Tip na svačinku: Rozmíchejte 1 polévkovou lžíci konopného proteinu s bílým jogurtem a banánem.

 
 

káva