Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Guarana Paullinia 120 kapslí

Salvia Paradise Guarana Paullinia 120 kapslí
Salvia Paradise Guarana - Paullinia kapsle 120 ks
 
 

Salvia Paradise Guarana - Paullinia kapsle 120 ks Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny Jižní Ameriky věděly, že do boje se bez guarany nevydává. Dodává energii v dobách únavy a napětí. G

Cena s DPH 369 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise22
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Guarana - Paullinia kapsle 120 ks

Guarana - Paullinia cupana ( Paulinie nápojná) patří mezi nejsilnější legální stimulanty. Je nenávyková a velice šetrná. Účinky guarany poznali již před staletími různé amazonské kmeny indiánů a využívali ji jako silný povzbuzující prostředek.

Mleté semeno obsahuje přibližně 4% kofeinu, což je téměř 2x tolik než obsahuje káva. Navíc díky obsahu theofylinu a theobrominu působí mnohem déle (až 5 hodin ) a účinek není tak agresivní .

Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny Jižní Ameriky věděly, že do boje se bez guarany nevydává. Dodává energii v dobách únavy a napětí. Guarana má vliv na metabolismus tuků, ovlivňuje a napomáhá normalizovat hmotnost. Je velice účinná při redukčních dietách. Podle našich zkušeností lidé pociťují při užívání guarany větší pocit sytosti a tedy menší potřebu doplňování energie nevhodnými potravinami obsahující tzv. rychlé cukry. Je  pomocníkem, který nám pomáhá udržovat naši hmotnost pod kontrolou.

Guarana - Paulinia cupana obsahuje kofein, který pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci. Guarana podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podává se i jako digestiv po jídle.

Složení: Paulinia cupana fructus 500mg/tobolka,1 tobolka obsahuje 20mg kofeinu (4mg kofeinu/100mg guarany).
obal kapsle: HPMC (hypromelosa) Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany

Doporučené dávkování: 2-10 tobolek denně
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : Obsahuje kofein, NENÍ určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování

Doplněk stravy

 
 

káva