Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Gotu kola pupečník 120 kapslí

Salvia Paradise Gotu kola pupečník 120 kapslí
Salvia Paradise Gotu kola - pupečník kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Gotu kola - pupečník kapsle 120ks Pupečník asijský, známý také jako brahmi, se podílí zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotov

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise20
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Gotu kola - pupečník kapsle 120ks

Pupečník asijský, Fo-ti-tieng, Hydrocotyle asiatic, gotukola

Jedna z předních bylin Čínské medicíny, která se poslední dobou těší stále se rozrůstající popularitě i v Evropě. Roste v horkých bažinatých oblastech Indie, Srí Lanky, Číny, ale také v Austrálii, nebo Jižní Africe.

Pupečník asijský, známý také jako brahmi, se podílí zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotové reakce závisící na rychlosti zpracování informací. Užívání se doporučuje seniorům, studentům, osobám s psychicky náročným povoláním vyžadujícím schopnost koncentrovat se, porozumět problému a rychle se rozhodovat.

Gotu kola pomáhá udržovat zdravé cévy, přispívá k průtoku krve a pomáhá zbavit se pocitu tzv. těžkých nohou. Zaznamenán byl vliv na kardiovaskulární systém. Ve fytoterapii je také gotu kola využívána pro podporu zažívání. Blahodárně působí na keloidní jizvy.

Kontraindikace: Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Složení: 100% Centella asiatica herba, 320 mg/tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.
Doporučené dávkování: Dospělí.: 1-2 tobolky 2x denně. Děti od tří let: 1/2 -1 tobolku 1x denně 20min. před jídlem
Balení: 120 tobolek

Doplněk stravy

 
 

káva