Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Echinacea - třapatka nachová kapsle 120ks

Salvia Paradise Echinacea - třapatka nachová kapsle 120ks
Salvia Paradise Echinacea - třapatka nachová kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Echinacea - třapatka nachová kapsle 120ks Třapatka podporuje imunitní systém, má vliv na přirozenou obranyschopnost organismu. Třapatka nachová neboli echinacea napomáhá udržovat normální zdraví dolních cest močových. Tra

Cena s DPH 329 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise16
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia Paradise Echinacea - třapatka nachová kapsle 120ks

Echinacea – třapatka nachová je trvalka dorůstající průměrné výšky 1 m. Sběrnou částí pro fytoterapeutické účely je kořen, který se sbírá na podzim ze tří až čtyřletých rostlin.

Třapatka podporuje imunitní systém, má vliv na přirozenou obranyschopnost organismu. Třapatka nachová neboli echinacea napomáhá udržovat normální zdraví dolních cest močových. Tradičně se používá pro podporuzdraví horních cest dýchacích, normalizuje respirační systém. Užívání se doporučuje zejména v rizikových obdobích podzimu či zimy.

Doporučené dávkování: Dospělí 1 tobolku 2 x denně. Děti od tří let 1 tobolku 1x denně 20 min před jídlem.
Složení: 100% Echinacea purpurea radix, 300mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Dle MZCR je doporučená denní dávka třapatky nachové maximálně 500 mg, avšak tradiční medicína doporučuje až několikanásobné množství.

Doplněk stravy

 
 

káva