Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Damiána kapsle 120ks

Salvia Paradise Damiána kapsle 120ks
Damiána kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Damiána kapsle 120ks Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Její užívání je datováno již od staré mayské civilizace, kdy si jako první povšimli jejích účinků. Známá je jako magická bylina u

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise15
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Damiána kapsle 120ks

Damiána je malý keř rostoucí v celém Mexiku a střední Americe. Její užívání je datováno již od staré mayské civilizace, kdy si jako první povšimli jejích účinků. Známá je jako magická bylina užívaná při duchovních rituálech.

Napomáhá uvolňovat stres a přináší duševní pohodu, je tedy vhodná k relaxačním účelům. Damiána má vliv na mentální a kognitivní aktivity základní funkce pro schopnost vnímat svět kolem nás. Je také využívána k ovlivňování hladiny glukózy v krvi a k řízení hmotnosti. Maximální účinky se plně rozvíjejí po několika užitích.

Doporučené dávkování: Dospělí 2 tobolky 2 x denně
Složení: 100% Turnera diffusa herba, 250mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Obsah: 120 tobolek
Skladování: Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestřé stravy. Není vhodné pro děti do 3let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 
 

káva