Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Cola acuminata - kolový ořech kapsle 120ks

Salvia Paradise Cola acuminata - kolový ořech kapsle 120ks
Salvia Paradise Cola acuminata - kolový ořech kapsle 120ks
 
 

Salvia Paradise Cola acuminata - kolový ořech kapsle 120ks Cola acuminata patří do rodiny malvaceae. Kolový ořech je používán především jako silný stimulant pro své povzbuzující účinky. Tyto povzbuzující účinky lze připsat předevš

Cena s DPH 339 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise13
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Cola acuminata - kolový ořech kapsle 120ks

Kapsle jsou vyrobeny z mletého kolového ořechu. Cola acuminata jak je kolovník latinsky nazýván, je plodina původem z Afriky. Postupem času se její pěstování rozšířilo i do Střední a Jižní Ameriky a vyskytuje se i v některých tropických oblastech Asie a Indonésie.

cola

Cola acuminata patří do rodiny malvaceae. Kolový ořech je používán především jako silný stimulant pro své povzbuzující účinky. Tyto povzbuzující účinky lze připsat především kombinaci obsažených látek v kolovém ořechu např. kofeinu.

Kofein pomáhá zvýšit bdělost, přispívá k navýšení vytrvalostního výkonu, pomáhá zlepši koncentraci. Kofen přispívá ke zvýšení kapacity odolnosti a ke snížení vnímané námahy při vydávání úsilí při cvičení.

cola

Vlastnosti kofeinu v kolového ořechu ocení lidé v  zaměstnání s náročným psychickým, ale i fyzickým vypětím nebo studenti v dobách náročných zkoušek. Kolový ořech je vhodný při udržování hmotnosti na normální výši.

Zajímavostí je, že kolový ořech býval součástí původní receptury nejznámějšího amerického nápoje Coca coly. Název nápoje je odvozen od dvou původních složek koky a kolového ořechu. Kolovník sloužil především jako zdroj kofeinu zajišťující povzbuzující účinky nápoje. V současné době coca cola již kolový ořech ani výtažky z koky neobsahuje a kofein a dochucovací složky jsou zajišťovány uměle. Kolový ořech je však nadále používán jako dochucovadlo v potravinářském průmyslu nebo v podobě doplňků stravy. Výjimkou nejsou energetické nápoje které využívají přírodních povzbuzujících vlastností coly acuminaty.

cola

Složení: 100% cola acuminata ořech, 470 mg/tobolka. Obsahuje přírodní kofein. 1 tobolka obsahuje 14,1mg kofeinu (3mg kofeinu/100mg coly acuminaty). Maximální denní dávka kofeinu 200mg/14 kapslí
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa) Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany

cola

Doporučené dávkování: 3-4 tobolky denně, 20 min.před jídlem
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : Obsahuje kofein. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování

Doplněk stravy

 
 

káva