Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Chlorella Japanese tablety 800 ks

Chlorella Japanese tablety 800 ks
Chlorella Japanese tablety 800 ks
 
 

Salvia Paradise Chlorella Japanese tablety 800 ks Chlorella je sladkovodní řasa rostoucí v mírném pásmu v těch nejčistších minerálních vodách. Nyní již je běžně pěstována a díky svým vlastnostem známa po celém světě. Díky svým

Cena s DPH 469 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise30
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Chlorella Japanese tablety 800 ks

Bezkonkonkurenční 100% čistá Chlorella  nejvyšší kvality v tabletách. Zelená potravina budoucnosti.
Chlorella společně s ostatními produkty green food patří mezi alkalizační potraviny. Chlorella - Chlorella je sladkovodní řasa rostoucí v mírném pásmu v těch nejčistších minerálních vodách. Nyní již je běžně pěstována a díky svým vlastnostem známa po celém světě. Díky svým jedinečným vlastnostem dokáže účinně detoxikovat  organismus od toxických látek a volných radikálů.

Chlorella Japanese

Tradiční je užívání chlorelly v Japonsku, kde byla podávána obyvatelstvu po útocích jadernými bombami na konci druhé světové války, pro její čistící schopnosti. Je známa vysokým obsahem chlorofilu, kterého má nejvíce ze všech známých rostlin (ve 100g prášku je obsaženo 2,25g). Jedinečnost chlorelly spočívá v obsahu růstového faktoru CGF (Chlorella growth factor), který byl izolován Dr. Fujimakim z Japonska.

Chlorella Japanese

Pozor pro dobré vstřebání chlorelly je nutné rozrušení buněčné stěny (dezintegrace). Toto máte u nás zaručeno, chlorellu nabízíme nejen v kapslích, ale i v prášku!

Tyto vlastnosti předurčují chlorellu pro udržení vitality a energie. Nové studie ukazují, že moderní člověk se během několika let bez GREEN FOOD pravděpodobně neobejde. Civilizační vlivy a okolí plné toxických látek, plní naše těla a jak se zdá momentálně nejúčinnější vůči tomuto, jsou ZELENÉ POTRAVINY v čele s chlorellou a spirulinou . Tyto umožňují efektivně toxické látky a volné radikály  z těla odbourávat a zároveň dodávají látky potřebné, které se v naší stravě vyskytují minimálně.

Chlorella Japanese

Chlorellu užíváme všude tam kde potřebujeme:

  • čistit organismus
  • podpořit přirozenou obranyschopnost organismu-imunitní zdraví
  • udržet vitalitu a energii
  • podpořit správné trávení
  • normální fungování jater
  • mikrobiální rovnováhu
  • normální zdravou činnost srdce a cév
  • podpořit celkové dobré zdraví

Chlorella a spirulina jsou a budou mnohem častěji využívány díky přirozeným detoxikačním vlastnostem, zvláště v dnešním hektickém světě plném toxinů.

Obsah balení 800ks tablet. V nabídce máme i malé, cestovní balení 125ks tablet.

Použití: 3x denně 6 tablet. Zapijem vlažnou vodou. Užíváme vždy před jídlem.  

Chlorella Japanese
 

Doplněk stravy

FAQ: Dezintegrováno (rozrušena buňečná stěna) - využitelnost 83%

 
 

káva