Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Chlorella - Japanese kapsle 120 ks

Salvia Paradise Chlorella - Japanese kapsle 120 ks
Salvia Paradise Chlorella - Japanese kapsle 120 ks
 
 

Salvia Paradise Chlorella - Japanese kapsle 120 ks Chlorella společně s ostatními produkty green food patří mezi alkalizační potraviny. Chlorella - Chlorella je sladkovodní řasa rostoucí v mírném pásmu v těch nejčistších minerálních vod

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise29
Záruka:
Výrobce:
 
 

Salvia Paradise Chlorella - Japanese kapsle 120 ks

Chlorella společně s ostatními produkty green food patří mezi alkalizační potraviny. Chlorella - Chlorella je sladkovodní řasa rostoucí v mírném pásmu v těch nejčistších minerálních vodách. Nyní již je běžně pěstována a díky svým vlastnostem známa po celém světě. Díky svým jedinečným vlastnostem dokáže účinně detoxikovat  organismus od toxických látek a volných radikálů.

Chlorella Japanese

Tradiční je užívání chlorelly v Japonsku, kde byla podávána obyvatelstvu po útocích jadernými bombami na konci druhé světové války, pro její čistící schopnosti. Je známa vysokým obsahem chlorofilu, kterého má nejvíce ze všech známých rostlin (ve 100g prášku je obsaženo 2,25g). Jedinečnost chlorelly spočívá v obsahu růstového faktoru CGF (Chlorella growth factor), který byl izolován Dr. Fujimakim z Japonska.

Chlorella Japanese

Pozor pro dobré vstřebání chlorelly je nutné rozrušení buněčné stěny (dezintegrace). Toto máte u nás zaručeno, chlorellu nabízíme nejen v kapslích, ale i v prášku i v tabletách!

Tyto vlastnosti předurčují chlorellu pro udržení vitality a energie. Nové studie ukazují, že moderní člověk se během několika let bez GREEN FOOD pravděpodobně neobejde. Civilizační vlivy a okolí plné toxických látek, plní naše těla a jak se zdá momentálně nejúčinnější vůči tomuto, jsou ZELENÉ POTRAVINY v čele s chlorellou a spirulinou . Tyto umožňují efektivně toxické látky a volné radikály  z těla odbourávat a zároveň dodávají látky potřebné, které se v naší stravě vyskytují minimálně.

Chlorella Japanese

Chlorellu užíváme všude tam kde potřebujeme:

  • čistit organismus
  • podpořit přirozenou obranyschopnost organismu-imunitní zdraví
  • udržet vitalitu a energii
  • podpořit správné trávení
  • normální fungování jater
  • mikrobiální rovnováhu
  • normální zdravou činnost srdce a cév
  • podpořit celkové dobré zdraví

Chlorella a spirulina jsou a budou mnohem častěji využívány díky přirozeným detoxikačním vlastnostem, zvláště v dnešním hektickém světě plném toxinů.

Bohužel, minimum firem nabízí chlorellu dezintegrovanou (tedy s rozrušenou buněčnou stěnou). Využitelnost takovéto chlorelly je prakticky nulová, jediným efektem je mechanické čištění střeva. Nabízíme kvalitní dezintegrovanou chlorellu pyrenoidosu, jejíž využitelnost je až 83% biomasy

Chlorella Japanese

Složení: 100% Chlorella vulgaris pyrenoidosa, mechanický extrakt 360 mg/tobolka, obal tobolky-HPMC (hypromelosa). Tobolky jsou rostliného původu vhodné i pro vegetariány či vegany.
Doporučené dávkování: Dospělí : 4 tobolky 3x denně-20 minut před jídlem. Děti od tří let 2 tobolky 3x denně - 20 minut před jídlem
Balení: 120 tobolek
Skladování : Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí
Upozornění : NENÍ určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Původ obsahu:Japonsko

Doplněk stravy

FAQ: Dezintegrováno (rozrušena buňečná stěna) - využitelnost 83%

 
 

káva