Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Čaga Rezavec šikmý 120 kapslí

Salvia Paradise Čaga Rezavec šikmý 120 kapslí
Salvia Paradise Čaga - Rezavec šikmý kapsle 120 ks
 
 

Salvia Paradise Čaga - Rezavec šikmý kapsle 120 ks Čaga je velice rozšířená houba parazitující na kmenech bříz. Je to houba nepravidelného tvaru těla s výrazným typicky černým zbarvením. To způsobuje vysoká obsahová koncentrace pigme

Cena s DPH 349 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Doplňky stravy
Kód: salviaparadise14
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Salvia Paradise Čaga - Rezavec šikmý kapsle 120 ks

Čaga je velice rozšířená houba parazitující na kmenech bříz. Je to houba nepravidelného tvaru těla s výrazným typicky černým zbarvením. To způsobuje vysoká obsahová koncentrace pigmentu  melaninu.

Čaga

V posledních letech se dostává do centru zájmu vědců a klinických pracovišť. I přes to, že rezavec – čagu užívali na čínském dvoře již před 2000 lety, moderně se zkoumá teprve několik let. Původní domovinou čagy je Asie a oblasti ruské tajgy. Zde je také hojně užívanou a známou houbou již od 16. století. Na Sibiři byla často podávána místo zde nedostatkového pravého čaje.

Čaga

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této houby na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Složení: 100% Inonotus obliquus, 240mg/tobolka
Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu vhodné i pro vegetariány či vegany

Čaga

Doporučené dávkování: Dospělí.: 2 tobolky 2x denně. Děti od tří let: 1 tobolku 2x denně 20min. před jídlem
Balení: 120 tobolek
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Doplněk stravy

Čaga
 
 

káva