Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Saccaria Prestige zrnková Káva 1 kg

Saccaria Prestige zrnková Káva 1 kg
 
 

Saccaria Prestige zrnková Káva 1 kg,Směs více druhů kávy Arabiky. Nejvyšší směs pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka kávy s krásnou vůní hořké čokolády.

Cena s DPH 519 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Saccaria
Kód: Saccaria 4
Záruka: káva
Výrobce: Saccaria
 
 

Saccaria Prestige zrnková Káva 1 kg

Saccaria caffé Prestige 100% arabika

káva saccaria

Směs více druhů kávy Arabiky. Nejvyšší směs pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka kávy s krásnou vůní hořké čokolády. Káva Prestige má klasické italské pražení, tedy více do tmava. Při nastavení kávovaru na kávu Prestige je dobré nastavit na co nejnižší teplotu kávy, aby se káva dobře rozvinula v chuti i vůni.

káva saccaria

Pražírna si zakládá na tradičním pražení italské kávy již od roku 1882. Saccaria caffé byla vůbec první pražírnou kávy v oblasti Marche, která se nachází ve střední Itálii nedaleko státu San Marino. Pražírnu založili dvě italské rodiny Calef a Terni, opravdový odborníci na výběr a pražení kávy.

káva saccaria

V roce 1962 se pražírna přestěhovala do Marina di Montemarciano, kde praží dodnes. Rodinnou tradici převzala již 4. generace, která pokračuje v pražení kávy na velice vysoké úrovni.Výběr kvalitní kávy Arabiky a Robusty je pro pražírnu dnes zásadní. Výrobci na velkém trhu kávy v Itálii se dnes nepředhání levnější cenou kávy, ale nejvyšší kvalitou.

káva saccaria

Naši odborníci vybírají a kupují nejlepší kávy Arabiky a Robusty, které rostou mezi oběma tropy, aby zajistili rafinované směsi a vynikající výsledek v šálku.

 
 

káva