Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Saccaria Cremacaffé zrnková Káva 1 kg

 

Saccaria Cremacaffé zrnková Káva 1 kg,Směs kávy Arabiky a Robusty. Jemná a krémová chuť. Káva je vhodná pro všechny typy přípravy kávy. Uspokojí milovníky černé kávy espresso.

Cena s DPH 449 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Saccaria
Kód: Saccaria 2
Záruka: káva
Výrobce: Saccaria
 
 

Saccaria Cremacaffé zrnková Káva 1 kg

Směs kávy Arabiky a Robusty. Jemná a krémová chuť. Káva je vhodná pro všechny typy přípravy kávy. Uspokojí milovníky černé kávy espresso. Díky chuti kávy Arabika neztratí výraz kávy ani v mléčných nápojích jako je cappuccino a latte macchiatto.

káva saccaria

Chuť kávy Extrafino a Cremacaffé je pro všechny kdo mají rádi plnou chuť kávy espresso. Na automatických kávovarech dosáhnete jemné krémy a skvělé chuti kávy. V každém šálku kávy poznáte opravdu kvalitní směs kávy Arabiky, která je dlouho intenzivní a harmonická.

káva saccaria

Pražírna si zakládá na tradičním pražení italské kávy již od roku 1882. Saccaria caffé byla vůbec první pražírnou kávy v oblasti Marche, která se nachází ve střední Itálii nedaleko státu San Marino. Pražírnu založili dvě italské rodiny Calef a Terni, opravdový odborníci na výběr a pražení kávy.

káva saccaria

V roce 1962 se pražírna přestěhovala do Marina di Montemarciano, kde praží dodnes. Rodinnou tradici převzala již 4. generace, která pokračuje v pražení kávy na velice vysoké úrovni.Výběr kvalitní kávy Arabiky a Robusty je pro pražírnu dnes zásadní. Výrobci na velkém trhu kávy v Itálii se dnes nepředhání levnější cenou kávy, ale nejvyšší kvalitou.

káva saccaria

Naši odborníci vybírají a kupují nejlepší kávy Arabiky a Robusty, které rostou mezi oběma tropy, aby zajistili rafinované směsi a vynikající výsledek v šálku.

 
 

káva