Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Oxalis Rwanda Garuka - káva 1 kg

ico Doprava zdarma
Rwanda Garuka - káva 1 kg
 

Oxalis Rwanda Garuka - káva 1 kg zrnková káva Země původu Rwanda Tato promytá káva odrůdy Bourbon pochází od jezera Kivu z distriktů Nymasheke a Karongi.Garuka znamená v řeči místních lidí „přijďte zas“,vystihuje tak jejich snahu o

Cena s DPH 1 580 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Oxalis
Kód: oxalis27
Záruka:
Výrobce: Oxalis
 
 

Oxalis Rwanda Garuka - káva 1 kg

Pražená zrnková plantážní káva (100% arabika).

zrnková káva

Země původu  Rwanda

Tato promytá káva odrůdy Bourbon pochází od jezera Kivu z distriktů Nymasheke a Karongi.Garuka znamená v řeči místních lidí „přijďte zas“,vystihuje tak jejich snahu o produkci kvalitní kávy, která přiláká lidí k opětovnému nákupu.

zrnková káva

Vůně připomíná rozinky a sušené datle. V chuti je káva intenzivní, najdete v ní zralé maliny, višně i datlový sirup,v dochuti pak ještě navíc grapefruit. Acidita je jiskřivá s bohatým tělem.

zrnková káva

Příprava: hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

zrnková káva

káva vybraná přímo od farmářů z plantáží celého světa? Objednejte si výběrovou kávu vypěstovanou v Kostarice, Rwandě či v Keni. Kávy dovážíme z celkem 15 zemí světa. Od léta 2013 se řadíme mezi jednu z největších českých pražíren výběrové kávy v České republice. Díky naší pražičce Loring Smart Kestrel jsme schopni vypražit až 40 kg té nejlepší kávy najednou.

Představujeme novou značku výběrové kávy Ikona Coffee. V sortimentu pražírny Ikona Coffee naleznete vždy espresso směs Victoria, kterou mícháme ze dvou aktuálních káv a ladíme do sladkého profilu s mírnou ovocitostí. Tato směs je vhodná vždy na přípravu espressa i cappuccina. Dále pracujeme s jednodruhovými kávami (single origin). Pražíme je na maximální chuťovou výtěžnost. U každé pak najdete recepturu a doporučení, zda je vhodná na espresso nebo na filtrovanou kávu. Výběr kávy u nás začíná přímo u farmářů, se kterými navazujeme dlouhodobé obchodní vztahy. Upřednostňujeme světlé pražení, díky kterému si káva zachovává své originální chutě. U každé kávy sledujeme čerstvost, metodu zpracování, odrůdu, oblast a samotného farmáře. Nejdůležitější kritérium při výběru ale zůstává chuť a jedinečnost kávy. Důležitým faktorem je pro nás konstantní pražení. Proto jsme zvolili špičkovou technologii. Pražíme na ekologické pražičce Kestrel s35 od předního amerického výrobce Loring. Proto počasí, okolní teplota ani vlhkost nemají vliv na kvalitu pražení.

 
 

káva