Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Lesklokorka lesklá Reishi 500 g

 

Reishi Lesklokorka lesklá 500g Nabízíme vám vzduchotěsně balené sušené plátky Ganoderma lucidum neboli Lesklokorky lesklé, zvané též v tradiční čínské medicíně Reishi Ling Zhi. V TCM bývala užívána Lesklokorka až do výše 9 g za

Cena s DPH 1 099 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise122
Záruka:
Výrobce:
 
 

Reishi Lesklokorka lesklá 500g

Nabízíme vám vzduchotěsně balené sušené plátky Ganoderma lucidum neboli Lesklokorky lesklé, zvané též v tradiční čínské medicíně Reishi Ling Zhi. V TCM bývala užívána Lesklokorka až do výše 9 g za den a toto balení bývá v Číně a Japonsku doporučováno na měsíc intenzivní kůry pro 2 osoby. Lesklokorka byla výsadou císařů, kteří ji užívali jako elixír mládí.

Reishi

Lesklokorka se využívá především

  • K podpoře imunitního systému
  • K udržování normální hladiny cholesterolu v krvi
  • K podpoře normálního fungování oběhového systému

Reishi

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této houby na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

V Číně bývá užívána ve formě rozemletého prášku z houby či čaje od 1,5 do 9 g ovšem je vhodné nastavení dávkování konzultovat se svým lékařem.

Reishi

Tradiční užití:
Sušenou lesklokorku je vhodné před použitím nejprve nasekat či rozmělnit a poté zhruba 5 g sušiny vložit do 500 ml studené vody a přivést k varu. Na mírném ohni povařit nejméně 15 min (doporučujeme alespoň 30 min.), poté scedit a popíjet v průběhu dne 3 šálky. Nedoporučujeme rozmělňovat houbu do zásoby, prášek vlivem skladování rychle degraduje.

Reishi

Foto ilustrační

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva