Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Rdesno mnohokvěté kořen 200 g

Rdesno mnohokvěté kořen 200g
Rdesno mnohokvěté kořen 200g
 
 

He Shou Wu 200 g Rdesno mnohokvěté známé také pod názvem He Shou Wu je ceněná bylina tradiční čínské medicíny. Od pradávna je rdesno užíváno mistry bojových umění.

Cena s DPH 309 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Bylinky
Kód: salviaparadise 384
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Rdesno mnohokvěté kořen 200g

He Shou Wu

Rdesno mnohokvěté je jednoletá popínavá rostlina dorůstající délky až 10 m. Červenohnědé kořeny jsou dřevnaté, lodyha nachové barvy je lysá, v horní části rozvětvená. Listy jsou nepravidelné, dlouhé zhruba 3–7 cm a široké 2–5 cm, okraje jsou celistvé a hrot čepele šípovitý. Rdesno kvete mezi létem a v průběhu podzimu drobnými bílými až nazelenalými kvítky. Výhoda rdesna tkví v jeho plevelné povaze, roste rychle a prakticky kdekoliv, narazíte na něj všude ve městě i v přírodě, není však příliš odolné vůči mrazu. Rdesno mnohokvěté
– Polygonum multiflorum či He Shou Wu je velmi ceněná bylina tradiční čínské medicíny.

He Shou Wu

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.
He Shou Wu
Tradiční užití:
Jednu vrchovatou čajovou lžičku sušeného kořene vložíme do 200 ml studené vody
a přivedeme k varu. Povaříme cca 15 min, v případě potřeby dolijeme vodu, a poté scedíme. Užíváme 1x, maximálně 3x denně. Po měsíci trvalého užívání syrového rdesna by měla následovat půlroční přestávka.
He Shou Wu

Rdesno surové by se nemělo užívat déle jak měsíc v kuse, pak by měla následovat 1/2 roční přestávka.

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu

 
 

káva