Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Garden of Life RAW Organic Fit Coffee 454 g

 

Garden of Life RAW Organic Fit Coffee 454 g,Garden of Life RAW Organic Fit Coffee 454 g Podporuje zdravou hladinu cukru v krvi a přirozené spalování tuku, díky síle extraktu (Svetol) ze zelených kávových zrn neobsahující kofein, které jsou boh

Cena s DPH 1 055 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Garden of Life
Kód: raw11
Záruka:
Výrobce: Garden of life
 
 

Garden of Life RAW Organic Fit Coffee 454 g

vysoce účinný protein pro Fitness, pomáhá udržet a budovat fit postavu. Je to certifikovaný USDA organic výrobek na rostlinné bázi s vysokým obsahem bílkovin. Protein má jemnou, lehce nasládlou chuť, která se skvěle mísí s vašim oblíbeným jídlem nebo nápojem. Tento produkt se při výrobě tepelně nezpracovává, a díky tomu si zachovává veškeré účinné látky a vitamíny prospěšné pro vaše tělo. Složky obsažené ve výrobku přispívají k udržení fitness postavy, zlepšují energii - vitalitu - svaly - výdrž. Doplněk stravy. I přes používání dodržujte různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skvělý nízký glykemický index 24!

RAW Fit Coffee

  • Podporuje zdravou hladinu cukru v krvi a přirozené spalování tuku, díky síle extraktu (Svetol) ze zelených kávových zrn neobsahující kofein, které jsou bohaté obsahem chromu s přídavkem organic skořice a organic rostlinných klíčků.
  • Látky rostliny Ashwagandha (Indický ženšen)přispívají k zlepšení duševního zdraví, zvládání stresu & spánku. Podporuje Energii - vitalitu - svaly - výdrž a zlepšuje koncentraci.
  • Pomáhá vybudovat svalovou hmotu při cvičení a následně ji zachovat – denní dávka 28g čistého RAW přírodního proteinu s 13ti druhy organických klíčků se vstřebáním 98,2%.
  • Přirozeně zahání pocit hladu díky obsahu rozpustné a nerozpustné vlákniny z kontrolovaného organic obilí, klíčků, semen, luštěnin a ovoce.
  • Podporuje zdravé trávení a vylučování s živými probiotiky a enzymy.
  • Glykemický index u potravin je velmi důležitý.

RAW Fit Coffee

Jak používat výrobky obsahující Svetol®?:Dávkování, Doporučená denní dávka je 400mg Svetol®.
Jak dlouho?: 400mg Svetol® musí být používáno denně po dobu 2 měsíců do dosažení nejlepších výsledků. Pro maximální účinnost, můžete doplnit Svetol® 2 až 3 krát do roka.
Jak optimalizovat výsledky?: Pro zlepšení hubnutí a aktivitu Svetol®, to je doporučeno dodržovat zdravý jídelníček a cvičení v kombinaci.

RAW Fit Coffee

Proč na RAW (syrové stravě) opravdu záleží:

Teplo způsobuje denaturaci bílkovin, což snižuje jejich vstřebání do vašeho těla, ale Garden of Life výrobky se od ostatních liší tím, že jsou vyrobeny při nízkých teplotách, bez jakýchkoliv přidaných plniv (jako je maltodextrin, který může pocházet z geneticky modifikované kukuřice). Takto tepelně neupravené potraviny si zachovávají veškeré aminokyseliny, enzymy a další látky potřebné pro tělo.
 
Výrobky Garden of Life
Společnost Garden of Life se zavazuje k udržitelnosti ekologického zemědělství, které je dobré pro nás, ale taky naši planetu. Běžné zemědělské praktiky totiž využívají více než 150 druhů syntetických pesticidů, které způsobují znečištění vody a půdy, a dále podporují používání geneticky modifikovaných semen, což má za následek snížení biodiverzity na naší planetě. Garden of Life využívá kromě certifikovaných ekologických způsobů zemědělství také recyklovatelné obaly, rostlinné barvy a obnovitelné zdroje energie z větrných elektráren.
 
RAW Fit Coffee
 
Dávkování: Smíchejte 1 odměrku 43g. (je zahrnuta v balení) proteinu do 0,25l vody.  Výborně chutná s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem nebo sojovým nápojem.Přibližně 10 dávek v balení.
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100g 1dávka 43g
Energetická hodnota 1557kJ/372kcal 670kJ/160kcal
Energetická hodnota z tuku 193kJ/47kcal 82kJ/20kcal
Tuky 4,6g 2g
  nasycené mastné 0g 0 g
  mononenasycené tuky 2,3g 1g
  polynenasycené tuky 2,3g 1g
Sacharidy 25,5g 11g
Cukry <1g <1g
Vláknina 21g 9g
     rozpustná 4,6g 2g
     nerozpustná 16,4g 7g
Bílkoviny 65g 28g
Sůl 0,86g 0,37g
Draslík 209mg=10%* 90mg=4,5%*
Vitamín A** 1500IU 2093µg=262%* 900µg=113%*
Vitamín D** 1000IU 58µg=1160%* 25µg=500%*
Vitamín E** 30IU 47mg=392%* 20mg=167%*
Vitamín K** 186µg=248%* 80µg=107%*
Vápník² 419mg=52%* 180mg=23%*
Železo² 7g=50%* 3mg=21%*
Chrom** 279µg=698%* 120µg=300%*
Hořčík² 163mg=43%* 70mg=19%*
 
RAW organická naklíčená proteinová směs (41g):Přírodní protein z naklíčené hnědé rýže, hrachový protein, tapioka vláknina, protein s chlorelly s rozbitou buněčnou stěnou, klíčky amaranthu, klíčky merlíku, klíčky prosa, klíčky pohanky, klíčky cizrny, klíčky čočky, klíčky fazolek azuki, klíčky lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka (Salvia hispanica),

RAW organic fitness a antistresová směs (700mg): RAW Svetol (výtažek z organických zelených kávových zrna bez obsahu kofeinu). Ashwagandha (Indický ženšen)

RAW organic směs pro balanci glukózy (480mg): Baobab, skořice, vojtěška, bílá ředkev.

RAW probiotická a enzymová směs (53mg):(Lactobacillus acidophilus, lactobacillis plantarum)-(3 miliardy CFU),Lipase, Protease, Aspergillopepsin, beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Pectinase, Xylanase, Hemicellulase,
 
Ostatní složky: RAW organic vanilková příchuť  sladidlo stevia: steviol -glykosid, mořská sůl,
 
Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** RAW přirozeně vytvořené živiny, ² Přirozeně se vyskytující živiny, Sůl je v potravině obsažena pouze v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může dojít k usazování. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.                                                                       

Neobsahuje: ořechy, sóju, mléčné produkty, cukr, plniva, umělá: barviva, příchutě, sladidla ani konzervanty. Může dojít k usazování. Baleno dle hmotnosti, ne objemu.
 

Výrobce: Garden of Life (USA)
 
 

káva