Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Rakytník řešetlákový mletý 300g

 

Rakytník řešetlákový mletý 300g Vysoký obsah účinných látek předurčuje rakytník pro podporu imunitního systému, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Rakytník je vhodný pro všechny vytížené osoby – sportovce, děti,

Cena s DPH 373 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise228
Záruka:
Výrobce:
 
 

Rakytník řešetlákový plod mletý 300g

Rakytník řešetlákový mletý

rakytník

Rakytník řešetlákový – Hippophae rhamnoides –plod mletý. Výhodou prášku je velice snadná příprava.

Rakytník řešetlákový je dvoudomý keř dorůstající výšky až 6 m. Byl známý již v dávné minulosti a tradičně využíván ve fytoterapii Ruska, Sibiře i některých částí Číny. Předmětem sběru jsou plody, které dozrávají od srpna do října. Plodenství tvoří podlouhlé oranžové baly kolem trnitých větví.

rakytník

Vysoký obsah účinných látek předurčuje rakytník pro podporu imunitního systému,přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Rakytník je vhodný pro všechny vytížené osoby – sportovce, děti, starší lidi – a to i k dlouhodobému užívání.

rakytník

Poměrně přesně je popsán vliv rakytníku na zažívací ústrojí , normalizuje vylučování trávicích enzymů i žluči. Rakytník řešetlákový přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému. Ve fytoterapii je využíván také jako prostředek prospěšný pro normální zdraví kůže.

rakytník

Tradiční užití:
Jednu čajovou lžičku rozmícháme ve vodě a užíváme 2–3× denně. Lze přidat do různých jídel.

TIP na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2x více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva