Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Piazza d´Oro Dolce Káva 1 kg

Piazza d´Oro Dolce UTZ zrnková káva 1 kg
 
 

Piazza d´Oro Dolce Káva 1 kg,Piazza d´oro Dolce se vyznačuje vyváženou, sametově jemnou chuí a je skvělou variantou pro přípravu espressa, ale zároveň výborně chutná jako lehké cappuccino či café lattè.

Cena s DPH 509 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Piazza d'oro
Kód: Piazza2
Záruka: káva
Výrobce: Piazza d'oro
 
 

Piazza d´Oro Dolce Káva 1 kg

Piazza d´oro Dolce se vyznačuje vyváženou, sametově jemnou chuí a je skvělou variantou pro přípravu espressa, ale zároveň výborně chutná jako lehké cappuccino či café lattè. Jedná se o 100%  Arabiku, jejíž zrna jsou pěstována v Jižní Americe.

káva Piazza d´Oro

Jak je všeobecně zámo, Jižní Amerika nabízí  kávovníku jedinečné podmínky k jeho bezproblémovému růstu a proto jsou jeho plody jedněmi z nejkvalitnějších. Tato káva ve své chuti nejprve zdůrazní příjemnou kyselinku, typickou pro odrůdu Arabika, poté v ní ucítíte jemné citrusové tóny, s dozvukem chuti lahodné čokolády.

káva Piazza d´Oro

Piazza d’Oro se zavázala k zodpovědnému vztahu ke společnosti a životnímu prostředí a pyšní se  certifikátem UTZ Certified. 

UTZ Certified je nezávislá NADACE, která již od roku 2002 cílí na udržitelný a etický rozvoje v oblasti pěstování kávy. Nezávislí auditoři každoročně kontrolují farmáře v daných oblastech a posuzují zda při pěstování dodržují principy správné zemědělské praxe, spravedlivých sociálních vztahů a ochrany životního prostředí. Tyto zásady jsou obsaženy v Kodexu chování UTZ a při jejich dodržování mají farmáři možnost získat vyšší a spravedlivou cenu za své zboží.

káva Piazza d´Oro

Roku 1753 Egbert Douwes se svou ženou Akke Thysses začali v malé vesničce v Holandsku prodávat kávu a tabák v obchůdku s názvem „De Witte Os “ (v překladu „Bílý Vůl“). Když obchod v roce 1780 převzal jejich syn, dokázal rodinnému podniku vydobýt renomé po celé zemi a jeho následovníci nakonec vytvořili vedoucí společnost na holandském trhu s kávou a nejen na něm.

káva Piazza d´Oro

Od roku 1998 začali dodávat na trh novou kávu právě pod značkou Piazza d´Oro vyráběnou s puncem  UTZ CERTIFIED®.

 
 

káva