Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Pellini aroma Oro 1kg zrnková káva

 

Pellini Oro 1kg zrnková káva Pellini Oro je chuťově velmi výrazná káva, stvořená v duchu tradice klasického italského espressa. Nabízí pro směsi Pellini tradiční kořeněnou chuť spojenou s perfektní chuťovou vyvážeností v každém

Cena s DPH 391 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Pellini
Kód: pellini8
Záruka:
Výrobce: Pellini
 
 

Pellini Oro 1kg zrnková káva

Směs 90% Arabiky a 10% Robusty

káva Pellini Oro

Káva Pellini Oro je chuťově velmi výrazná káva

Káva Pellini Oro stvořená v duchu tradice klasického italského espressa. Nabízí pro směsi Pellini tradiční kořeněnou chuť spojenou s perfektní chuťovou vyvážeností v každém doušku. Směs 90% Arabiky a 10% Robusty lze chápat jako střední stupeň mezi Pellini Superiore a Robustu více obsahující (a také kofeinem více plnější) Pellini Oro Intensa.

káva Pellini Oro

Tato káva je velmi vhodná k přípravě v automatu a nabízí chuť, která Vás, jakmile si ji jednou oblíbíte, nikdy nezklame. Podíl Robusty a mírně vyšší obsah kofeinu předurčuje tuto kávu hlavně k dopolednímu a mírně odpolednímu popíjení, není však tak silná, aby ji nebylo možné vychutnat i v závěru dne. Zrna Arabiky jsou z Latinské Ameriky, zrna Robusty jsou z Asie. Praženo tradiční pražírnou v Bussolengu.

káva Pellini Oro

Pellini má dlouholetou tradici, která se počítá od roku 1922, kdy byla značka založena ve Veroně v Itálii rodinou Pellini, která se původně zabývala obchodem s bylinami. Pellini se vždy zaměřoval na kvalitu, což se projevuje především ve způsobu zpracování kávových zrn, která jsou pražena pomalým, přerušovaným způsobem, kdy se střídá horký vzduch, který zrnka praží, se studeným, který proces pražení zastavuje.

káva Pellini Oro

Pražírna Pellini je dnes v duchu tradice stále umístěna v regionu Verona v Itálii ve městě Bussolengo, kde ji vede již čtvrtá generace rodiny Pellini. Kávu Pellini můžeme vychutnat ve více než 30 státech po celém světě, neb díky vysoké kvalitě jejich kávy se jedná o velmi populárního producenta.

Káva Pellini Oro Směs 90% Arabiky a 10% Robusty

 
 

káva