Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Vesuvio 1kg zrnková káva

 

Passalacqua Vesuvio 1kg zrnková káva Speciálně pro tento druh pražírna dováží unikátní kávu Arabica "perfeito", která je ihned po sklizení praná v dešťové vodě přímo na brazilských plantážích. Sušení pak probíhá zcela přiroze

Cena s DPH 529 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua12
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Vesuvio 1kg zrnková káva

Speciálně pro tento druh pražírna dováží unikátní kávu Arabica "perfeito", která je ihned po sklizení praná v dešťové vodě přímo na brazilských plantážích. Sušení pak probíhá zcela přirozeně proudícím vzduchem na roštech z bananových listů.

káva passalacqua

Tato metoda očištení plodů kávovníku má velký vliv především na vůni, která je potom jemnější, ovocnější a elegantnější a má sníženým obsah kofeinu. Výsledná směs získává nádherně jemnou květinovou vůni s elegantní plnou chutí.

káva passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby.

káva passalacqua

Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu.

káva passalacqua

V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva