Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Moana 1kg zrnková káva

 

Passalacqua Moana 1kg zrnková káva Passalacqua Moana, stejně jako odrůda Mekico, se skládá ze zrn 100% kávy Arabica, která jsou mytá a poté sušená vzduchem. Tento proces ovlivňuje výslednou vůni a chuť a zajistí menší obsah kofeinu.

Cena s DPH 649 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua9
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Moana  1kg zrnková káva

Passalacqua Moana, stejně jako odrůda Mekico, se skládá ze zrn 100% kávy Arabica, která jsou mytá a poté sušená vzduchem. Tento proces ovlivňuje výslednou vůni a chuť a zajistí menší obsah kofeinu.

káva Passalacqua

Jedinečná příprava směsi, sušení, pražení a míchání zrn, vyžaduje vyšší náklady. Cena za výslednou kávu alepřesně odpovídá vynaložené péči a kvalitě výsledného nápoje.

káva Passalacqua

Jedná se o vynikající lahodnou a silnou kávu vhodnou jak do kanceláře tak do gastronomických provozů.

káva Passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby.

káva Passalacqua

Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu. V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva