Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Mehari - 1kg, zrnková káva

 

Passalacqua Mehari - 1kg, zrnková káva Passalacqua Mehari je chuťově velmi silná směs s vysokým podílem kávy Robusta a je zvláště vhodná pro všechny kávy míchané s mlékem. Jedná se o směs 52% kávy Arabica a 48% Robusta. Směs káv Meh

Cena s DPH 452 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua 02
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Mehari - 1kg, zrnková káva

Passalacqua Mehari je chuťově velmi silná směs s vysokým podílem kávy Robusta a je zvláště vhodná pro všechny kávy míchané s mlékem. Jedná se o směs 52% kávy Arabica a 48% Robusta.

Káva Passalacqua

Směs káv Mehari z Neapolské továrny Passalacqua má také velmi vysoký podíl vysoce kvalitních kávových zrn Robusta. Poměry odrůd takřka vyrovnaná směs kávy Arabica a Robusta má jedinečnou nasládlou chuť čokoládových bobů s jemným dozvukem makadamských oříšků.

Káva Passalacqua

Mnozí milovníci jižního, silně praženého, italského espressa volí tuto směs jako jednu z nejlepších výrobků pražírny Passalacqua. Díky své přirozené nasládlosti, můžete popíjet kávu Passalqacua Mehari jen s trochou cukru nebo dokonce bez něj. To vše ozdobené pěknou hustou pěnou, kterou tato káva má zejména díky velmi kvalitním kávám Robusta ze střední ameriky (Hondurasu a Guatemaly).

Káva Passalacqua

Historie pražení kávy Passalacqua začala v roce 1948 s malou kavárnou v Neapoli s málo penězi a velkým nadšením pro kávu. Dnes rodinný podnik vede již třetí generace rodiny Passalacqua.

Káva Passalacqua

Tato přežírna není tajemná, ale kultovní! Jednotlivé odrůdy se praží zvlášť což má velký vliv na jejich individuální aromatickou chuť a vůni.

 
 

káva