Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Ibis Redibis 1kg zrnková káva

 

Passalacqua Ibis Redibis 1kg zrnková káva Passalacqua Ibis Redibis je základní kávou sortimentu pražírny Passalacqua. Jedná se o poměrně silnou, lehce drsnou kávu s příjemným sladkým dozvukem.Je ideální směsí pro macchiatto, latte nebo

Cena s DPH 424 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua6
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Ibis Redibis 1kg zrnková káva

Passalacqua Ibis Redibis je základní kávou sortimentu pražírny Passalacqua. Jedná se o poměrně silnou, lehce drsnou kávu s příjemným sladkým dozvukem.

Káva Passalacqua

Je ideální směsí pro macchiatto, latte nebo cappuccino. Díky 40% obsahu kávy Robusta má výsledná káva vynikající pěnu, a proto se výborně hodí ke kombinaci s mlékem.

Káva Passalacqua

Jako všechny značky kávy Passalacqua tak i Ibis Redibis má tmavé pražení, typické pro jižní oblast Itálie. Vysoký 40% podíl Robusty v kávě Ibis dělá příjemnou zemitou chuť a neskutečně hustou pěnou.

Káva Passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby.

Káva Passalacqua

Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu. V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva