Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Harem mletá káva v plechovce 250 g

 

Passalacqua Harem 250g mletá doza,100% Arabica,káva Jamaica Blue Mountain má svůj původ v modrých jamajských horách, které se rozkládají na východě Jamajky a tvoří jedno z vůbec nejdelších souvislých pohoří v Karibiku. Mlhavě modrý

Cena s DPH 179 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua14
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Harem 250g mletá doza

100% Arabica Best-seller

Passalacqua Harem 100% Arabica stejně jako káva New York Cafe Extra má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, jedné z nejexkluziv­nějších a nejdražších káv na světě.

káva passalacqua

káva Jamaica Blue Mountain má svůj původ v modrých jamajských horách, které se rozkládají na východě Jamajky a tvoří jedno z vůbec nejdelších souvislých pohoří v Karibiku. Mlhavě modrý opar, který téměř neustále halí vrcholky hor, stál u zrodu jména ikonického pohoří a posléze i legendárních směsí Jamaica Blue Mountain. Jamaica Blue Mountain se vyznačují jemnou chutí a absencí hořkosti.

káva passalacqua

Kávová zrna směsi Harem jsou po upražení výrazně povrchově mastná. Ke spravné přípravě je tak důležité kvalitní mletí v kombinaci s přípravou na klasickém pákovém kávovaru.

Ostrá květinová vůně s elegantní plnou chutí. Správně připravené espresso nabízí opravdu širokou škálu chutí a vůní. Nízkou hodnotou kyselosti se rovná kávě La Brasiliana Marfisa.

K dosažení vrcholné chuti této kávy se používají jen ty nejlepší vysokohorské kávové boby AA Estate které procházejí přísnou kontrolou od pěstování, sklizně, dopravy až po pražení a balení.

Pro všechny prémiové kávy v této třídě se používají jen ty nejlepší vysokohorské kávy Arabica, které se postarají o vyváženou a harmonickou chuť v celém šálku. Ale kvalitní espresso ovlivňuje více aspektů. Všechny chutě a vůně kávy lze zaručit pouze na kvalitním a dobře udržovaném kávovaru. Pro naprostou spokojenost s vaší kávou hlavně dbejte na kondici svého stroje a mlýnku.

káva passalacqua

Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby. Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu.

káva passalacqua

V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva