Passalacqua Harem 1kg zrnková káva

Passalacqua Harem 1kg zrnková káva Passalacqua Harem stejně jako káva New York Cafe Extra má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, jedné z nejexkluziv­nějších a nejdražších káv na světě.Nádherně jemná květinová vůně s

Cena s DPH 783 Kč
-+
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua5
Záruka:
Výrobce: Passalacqua

Passalacqua Harem  1kg zrnková káva

Passalacqua Harem stejně jako káva New York Cafe Extra má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, jedné z nejexkluziv­nějších a nejdražších káv na světě.

Káva Passalacqua

Nádherně jemná květinová vůně s elegantní plnou chutí. Výsledná káva nabízí opravdu širokou škálu chutí a vůní. Nízkou hodnotou kyselosti se rovná kávě La Brasiliana Marfisa.

Káva Passalacqua

K dosažení vrcholné chuti této kávy se používají jen ty nejlepší vysokohorské kávové boby AA Estate , které procházejí přísnou kontrolou od pěstování, sklizně, dopravy až po pražení a balení. V této směsi je 5% obsah Robusty a 95% kávy Arabica.

Káva Passalacqua

Pro všechny prémiové kávy v této třídě se používají jen ty nejlepší vysokohorské kávy Arabica, které se postarají o vyváženou a harmonickou chuť v celém šálku. Ale kvalitní espresso ovlivňuje více aspektů. Všechny chutě a vůně kávy lze zaručit pouze na kvalitním a dobře udržovaném kávovaru. Pro naprostou spokojenost s vaší kávou hlavně dbejte na kondici svého stroje a mlýnku.

Káva Passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby. Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu. V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

káva