Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Passalacqua Cremador 1kg zrnková káva

 

Passalacqua Cremador 1kg zrnková káva Vždy Minimálně 70%-ní směs káv druhu Arabica doplněná Grand Cru odrůdami Robusty nabízí výborný poměr kvality, plnosti a chuti. Nádherně do tmava pražená směs s užasně na povrchu mastnými boby

Cena s DPH 455 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua11
Záruka:
Výrobce: Passalacqua
 
 

Passalacqua Cremador 1kg zrnková káva

Vždy Minimálně 70%-ní směs káv druhu Arabica doplněná Grand Cru odrůdami Robusty nabízí výborný poměr kvality, plnosti a chuti. Nádherně do tmava pražená směs s užasně na povrchu mastnými boby nadchne každého znalce krásnou oříškově hnědou cremou.

káva passalacqua

Kávová zrna směsi Cremador jsou po upražení výrazně povrchově mastná. Ke spravné přípravě tak vždy doporučujeme kvalitní mletí v kombinaci s přípravou na klasickém pákovém kávovaru.

káva passalacqua

Kultovní neapolská káva nabízí požitek z typického tmavého pražení. Passalcqua Cremador využijete také bez potíží v plně automatických kávovarech. V porovnání s ostatními druhy Passalaqua je Cremador jemnější, elegantnější. Výborně chutná v kombinaci s mlékem a cukrem, má velmi příjemnou a harmonickou chuť. Pro cappuccino, latte macchiato nebo snídaně je Passalacqua Cremador opravdu skvělá.

káva passalacqua

Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka, stejně jako většina italských pražíren, vznikala díky rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby.

káva passalacqua

Dnes má továrna Passalacqua 5000 m2, je plně automatizovaná a dokáže vyprodukovat až 3460 kg upražené a zabalené kávy za hodinu. V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

 
 

káva