Passalacqua Amabile - 1kg, zrnková káva

Passalacqua Amabile - 1kg, zrnková káva Tato směs kávy Passalacqua Amabile má poměr 72% kávy Arabica a 28% kávy Robusta. Tradiční jihoitalské pražení dodává této směsi unikátní chuť. Vlastnosti této směsi jsou podobné jako u kávy P

Cena s DPH 555 Kč
-+
Kategorie: Passalacqua
Kód: Passalacqua 03
Záruka:
Výrobce: Passalacqua

Passalacqua Amabile - 1kg, zrnková káva

Tato směs kávy Passalacqua Amabile má poměr 72% kávy Arabica a 28% kávy Robusta.

Káva Passalacqua Amabile

Tradiční jihoitalské pražení dodává této směsi unikátní chuť. Vlastnosti této směsi jsou podobné jako u kávy Passalacqua Mehari. Směs káv Amabile z Neapolské továrny Passalacqua má velmi vysoký podíl vysoce kvalitních kávových zrn Robusta.

Káva Passalacqua Amabile

Poměry odrůd Robusta vyrovnaná směs kávy Arabica. Káva Passalacqua Amabile má jedinečnou nasládlou chuť čokoládových bobů s jemným dozvukem makadamských oříšků. Mnozí milovníci jižního, silně praženého, italského espressa řadí tuto směs mezi nejlepší směsi Itálie.

Káva Passalacqua Amabile

Vzhledem k tomu, že jedinečná příprava pražení a míchání káv Passalacqua je spojena s vyššími náklady, je cena za výslednou kávu vynikajícím poměrem péče a ceny za kterou kávu máte možnost koupit. Jedná se o vynikající lahodnou a silnou kávu vhodnou jak do kanceláří tak do gastroprovozů.

Káva Passalacqua Amabile

káva