Parana Caffe Espresso 100% arabica - 1kg, zrnková káva

Parana Caffe Espresso 100% arabica - 1kg, zrnková káva Káva Paraná Espresso 100% arabica vzniká speciální technikou pražení, která dodává kávě dlouhotrvající čokoládovou chuť. Káva se praží dlouho a do tmava, výsledné espresso má

Cena s DPH 579 Kč
-+
Kategorie: Parana caffe
Kód: Parana 3
Záruka:
Výrobce: Parana

Parana Caffe Espresso 100% arabica - 1kg, zrnková káva

Káva Paraná Espresso 100% arabica vzniká speciální technikou pražení, která dodává kávě dlouhotrvající čokoládovou chuť.

Parana Caffe Espresso

Káva se praží dlouho a do tmava, výsledné espresso má plné tělo a dlouhou intenzivní chuť. Paraná Caffè Espresso je směsí nejlepších kávových zrn Arabica a je jednou z typických římských káv.

Parana Caffe Espresso

Díky své filozofii se Torrefazione Paraná soustřeďuje především na italský trh v okolí Říma, kde společnost působí jako prodejce a současně i koordinátor provozu některých důležitých kaváren.

Parana Caffe Espresso

Jen v okolí Říma Torrefazione Paraná dodává kávu do více než 500 kaváren a barů. Od roku 1997 Torrefazione Parana zahájila vývoz na mezinárodní trhy a to hlavně do Evropy, ale také do USA, Austrálie a Činy Torrefazione Parana vybírá jen ty nejlepší zelené kávové boby druhu Arabica z oblastí Jižní a Střední Ameriky a druhu Robusta z oblasti Indického oceánu.

Parana Caffe Espresso

káva