Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Papája obecná list 250 g

 

Papája obecná list 250g Papája obecná je teplomilná, dvoudomá rostlina dorůstající výšky až 10 m. Vzhledem připomíná palmu a za její původní oblast se považuje Střední Amerika (jižní Mexiko, Guatemala). Ve volné přírodě - jako p

Cena s DPH 372 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 404
Záruka:
Výrobce:
 
 

Papája obecná list 250g

Papaya obecná list – Carica papaya

Papája obecná je teplomilná, dvoudomá rostlina dorůstající výšky až 10 m. Vzhledem připomíná palmu a za její původní oblast se považuje Střední Amerika (jižní Mexiko, Guatemala). Ve volné přírodě - jako planá nebyla nalezena.

Papája

Pěstována je zejména pro své chutné plody a listy, které jsou podávány i jako zelenina. Zajímavé je, že po poranění stromu, zejména jeho kůry nebo nezralého plodu, začne vytékat latex, který se následně využívá v potravinářství, ale i tradiční medicíně.

Papája

Papája je výborným pomocníkem při snižování tělesného tuku, je tedy vhodná při redukčních dietách.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Papája

Tradiční užití:
Dvě čajové lžičky sušených listů přelijeme cca 250 ml vroucí vody a necháme pod pokličkou 8 -10 min louhovat. Poté scedíme a užíváme až 3× denně.

Papája

V nabídce máme i Papáju plod sušený - nesířený, neslazený.

Surovina pro přípravu bylinného čaje – nálevu

 
 

káva