Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Ostropestřec silymarin standardizovaný extrakt 100 kapslí

Salvia Paradise Ostropestřec silymarin standardizovaný extrakt 100 kapslí
Ostropestřec - silymarin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks
 
 

Ostropestřec - silymarin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z rostliny ostropestřec mariánský – Silybum marianum.Ostropestřec mariánský je jednoletá nebo dvouletá bylina dorůstající vý

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 394
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Ostropestřec - silymarin standardizovaný extrakt kapsle 100 ks

Doporučená denní dávka obsahuje 300 mg silymarinu, 176 mg silybinu, 100 mg isosilybinu A, B a 52 mg silydianinu a silychristinu.

Kapsle jsou vyrobeny ze standardizovaného extraktu z rostliny ostropestřec mariánský – Silybum marianum.

Ostropestřec mariánský je jednoletá nebo dvouletá bylina dorůstající výšky až 1,5 m. Pro fytoterapeutické účely se sbírají plody – celá semena.
Ostropestřec mariánský přispívá k udržení normálních funkcí trávicího systému, má vliv na funkci a pročištění jater. Působí jako antioxidant, podporuje činnost srdce, přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Normalizuje hladinu cukru v krvi.

Složení: 100% Silybum marianum standardizovaný extrakt, 375 mg/tobolka. Obal kapsle: HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.
Doporučené dávkování: Užíváme 1 tobolku 1× denně, 20 min. před jídlem.
Balení: 100 tobolek
Skladování: Uchovejte v suchu a temnu.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

 
 

káva