Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Noni Morinda citrifolia prášek 250 g

 

Noni - Morinda citrifolia prášek 250g Morinda citrifolia je vědecký název rostliny Noni. Noni nebo-li Morinda citrifolia je rostlina rostoucí v tropických oblastech jako Panama, Hawaii, Fidži, Tahiti, Tonga, Samoa. Nabízíme vám Noni sbírané

Cena s DPH 510 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 401
Záruka:
Výrobce:
 
 

Noni - Morinda citrifolia prášek 250g

Morinda citrifolia je vědecký název rostliny Noni. Noni nebo-li Morinda citrifolia je rostlina rostoucí v tropických oblastech jako Panama, Hawaii, Fidži, Tahiti, Tonga, Samoa.

Noni

Nabízíme vám Noni sbírané před dosažením jeho úplné zralosti. Po-té bylo vysušeno a rozemleto na jemný prášek pro snadné použití a vstřebání.

Noni obsahuje tuky, sacharidy (vlákninu, cukry), bílkoviny, sodík, vitamin A a C, vápníl, sodík...

Noni

Známé jsou především její účinky na imunitní systém a podpora přirozené obranyschopnosti organismu. Noni patří mezi ergogenické látky, tedy látky mající vliv na efektivní přenos a maximální využití energie při fyzických či psychických výkonech.

Noni

Tradiční užití: Morinda citrifolia byla vždy užívána jako potravinový doplněk většinou v dávce 2 lžiček prášku ze sušeného ovoce denně. Běžně 1 lžička ráno na lačný žaludek a jedna lžička půl hodiny před večeří. Pokud je povzbuzující účinek na organismus příliš silný a brání pozdějšímu usnutí přesuneme večerni dávku na odpoledne.

TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Nutriční hodnoty:

Noni

 

 

Ve 100g

V DD* (2 lžičky = cca 5g)

Energetická hodnota    

381kcal/1620kJ

19,05kcal/81kJ

Bílkoviny

8,99g

449,5mg

Sacharidy

81,55g

4,07g

  • z toho cukry

8,26g

413mg

Tuky

2,79g

139,5mg

Vláknina

11,78g

589mg

Sodík

33,02mg

1,65mg

 

*DD - Denní dávka

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva