Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

New York Caffé EXTRA P zrnková káva 1 kg

 

New York Caffé EXTRA P zrnková káva 1 kg spíše silnější káva, díky podílu 20% Robusty reprezentující exkluzivní výběr nejlepších středoamerických káv a s podílem 15% té nejdražší a nejceněnější kávy na světě – kávy Jama

Cena s DPH 665 Kč
množství 
 
 
Kategorie: New York Caffé
Kód: New York 3
Záruka:
Výrobce: New York Caffé
 
 

New York Caffé EXTRA P zrnková káva 1 kg

Káva New York EXTRA P je v nabídce společnosti TORREFAZICINE T.N.Y. S,p.A spíše silnější káva, díky podílu 20% Robusty reprezentující exkluzivní výběr nejlepších středoamerických káv a s podílem 15% té nejdražší a nejceněnější kávy na světě – kávy Jamaica Blue Mountains.

Káva New York Caffé Extra

Původní postup pražení dává kávě nezapomenutelnou chut připomínající čokoládové boby, jemnost, plnost a sílu. Přestože u nás tato značka není veřejnosti příliš známá jedná se vskutku o poklad mezi kávami.

Káva New York Caffé Extra

Historie této skvělé značky se odvíjí od roku 1930, kdy Ugo Incerpi, majitel baru New York, koupil svůj první stroj na pražení kávy, aby mohl nabídnout něco zvláštního pro sofistikovanou klientelu, která navštěvovala lázeňské město Montecatini Terme.

Káva New York Caffé Extra

Výsledkem byla káva tak dobrá, že již za velmi krátkou dobu se její pověst rozšířila až do Florencie a stala se doslova konkurencí pro vyhledávané lázeňské prameny.

Vznikla tak káva New York s logem černošské ženy, držící hrst kávových zrn, jenž je s drobnými úpravami používáno až dodnes. V letech 1950 až 1960, syn zakladatele značky Oscar Onori, transformoval společnost z malé obchodní firmy na podnik s kvalitním zázemím a vlastní tovární výrobou ve měste Pistoia.

Káva New York Caffé Extra

Káva New York začala být v této době distribuována v kavárnách a barech po celém Toskánsku.

 
 

káva