Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Fin Natur Kalcitabs 70 tbl

 

Natur Kalcitabs 70 tablet Vápník a vitamín D z rostlinných zdrojů.Doplněk stravy fin NATUR KALCITABS obsahuje revoluční patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku i dalších prvků) a vitamín D2 získaný z kvasinek Saccharomyces

Cena s DPH 485 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Finclub
Kód: finclub130
Záruka:
Výrobce: Finclub
 
 

Fin Natur Kalcitabs 70 tbl

Doplněk stravy fin NATUR KALCITABS obsahuje revoluční patentovanou látku Aquamin™ (rostlinný zdroj vápníku i dalších prvků) a vitamín D2 získaný z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Neobsahuje živočišné složky, je proto výborný i pro vegetariány.

Fin Natur Kalcitabs

 • Vápník - je potřebný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k optimální srážlivosti krve, k normálnímu energetickému metabolismu, ke správné činnosti svalů a funkci nervových přenosů, podporuje funkci trávicích enzymů.

Fin Natur Kalcitabs

 • Vitamín D - přispívá k optimální hladině vápníku v krvi, k udržení dobrého stavu kostí a zubů, k činnosti svalů či imunitního systému, ke vstřebávání vápníku a fosforu.
 • Vápník - Aquamin™ -  pochází z čisté vody irského a islandského pobřeží. Získává se z červené řasy Lithothamnion species, která v průběhu svého růstu absorbuje základní minerály z moře - právě to mu dodává unikátní multiminerální složení.
Fin Natur Kalcitabs
 • Aquamin™ je vysoce biologicky dostupný, tělo velice jednoduše vstřebává jednotlivé nutrienty. Minerály pracují synergicky, celkový užitek tohoto komplexu je proto vyšší, než kdyby minerály byly užívány samostatně. Aquamin™ je držitelem několika certifikátů, jeho účinek byl klinicky ověřen studiemi a výsledky publikovány. Prokazatelně pomáhal mírnit potíže s pohybovým ústrojím, zlepšit pohyb či ztuhlost kloubů. Byl efektivní u osob s osteoporózou, jeho podávání bylo užitečné při střevních zánětech.
Fin Natur Kalcitabs
 • Balení: 70 tablet
  Dávkování: 1 tableta denně, se snídaní nebo obědem
  Denní dávka obsahuje: 400 mg vápníku (Aquamin™), 10 μg vitamínu D2 (Lalmin®VitaD)
  Výrobek není určen dětem do 3 let.
 
 

káva