Mykózy a plísňová onemocnění

Secret Ceres

letní nástraha, o které si dnes povíme, bývá častěji ženskou záležitostí. Jedná se o mykózy v oblasti intimních partií, které bývají v létě často zapříčiněné prudkými změnami teplot při přechodech z vedra do klimatizovaných místností nebo koupáním v bazénech s chemicky ošetřovanou vodou. Mykóza však může být také důsledkem stresu, přijímání nadměrného množství jednoduchých cukrů, alkoholu a léků nebo například vedlejším účinkem antibiotik.

Některé ženy mají k mykózám větší sklony než jiné. Zejména ty by potom měly dbát zvýšené péči o své intimní partie. Tím nejjednodušším, co můžete v rámci prevence udělat, je nošení výhradně bavlněného spodního prádla, vyřazení všech mýdel v  intimní hygieně a důkladné osušení po koupeli. S mykózami ale i například plísněmi na nohou si hravě poradí citrónový esenciální olej, stačí přidat kapku do koupele dané oblasti.

Pro ženy zde máme ještě jeden speciální tip. Secret Ceres je pomocník, který mimo jiné slouží k vyrovnání vaginální mikroflóry a k celkové očistě pohlavních orgánů, a pomáhá tak zbavit se nepříjemných výtoků.

káva