Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát 2000g

 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát 2000g Muskulvit posilující proteinový koncentrát s obsahem 80% bílkovin určený k budování svalové hmoty.Bez příchutě syrovátkový isolát 80% vysoce kvalitních syrovátkových bílkovin WPC.

Cena s DPH 1 169 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit proteiny
Kód: Muskulvit3
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát 2000g

všechny produkty jsou vyráběny až po objednávce a mají maximální záruku

Muskulvit Whey Protein

Bez příchutě syrovátkový isolát 80% vysoce kvalitních syrovátkových bílkovin WPC.

Posilující proteinový koncentrát s obsahem 80% bílkovin určený k budování svalové hmoty. WHEY PROTEIN KONCENTRÁT je kvalitní bílkovina v čisté formě, která obsahuje jako zdroj bílkovin výhradně bílkovinový koncentrát WPC.

Muskulvit Whey Protein

Ten je vyráběn speciální technologií ultrafiltrací, což je speciální technologie, při které dochází k separaci bílkovin na základě odlišné velikosti molekul obsažených živin (sérových bílkovin od mléčného cukru a mléčného tuku). Tímto způsobem ošetřená bílkovina obsahuje hlavní frakci beta-laktoglobulin a mikrofrakce (alfa-laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobuliny a laktoferrin), přičemž všechny mají v organismu svůj specifický význam.

Muskulvit Whey Protein

Má vynikající aminokyselinové spektrum, přičemž větvené aminokyseliny BCAA tvoří významný podíl z celkového obsahu aminokyselin.
WHEY PROTEIN KONCENTRÁT klade díky svému složení minimální energetické požadavky na zpracování organismem při trávení. Aminokyseliny vzniklé štěpením bílkoviny organismem se rychle dostávají na místo potřeby.

Muskulvit Whey Protein
 
 

káva