Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit Mass Up 3600 6000g kokos

 

Muskulvit Mass Up 3600 6000g kokos,Muskulvit Gainer je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku. Muskulvit Gainer se využívá v objemových období pro podporu tvorby nové svalové hmoty. Muskulvit

Cena s DPH 816 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit
Kód: akce m4
Záruka: káva
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit Mass Up 3600 Whey 6000g kokos

přislazeno sukralozou neobsahuje aspartam

Muskulvit Gainer je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.

Muskulvit Gainer

Muskulvit Gainer se využívá v objemových období pro podporu tvorby nové svalové hmoty. Muskulvit Gainer je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny.

Muskulvit Gainer

Muskulvit Gainer jehož základem je vysoce kvalitní syrovátkový isolát, zpracovaný moderní ultrafiltrační metodou. Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky. Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm.

Muskulvit Gainer

Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které neazatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce. Muskulvit Gainer MASS UP 3600 WHEY způsobuje při pravidelném užívání efektivnější využití proteinů při jejich zabudování do svalové hmoty. Muskulvit Gainer slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v Muskulvit Gainer MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin.

Muskulvit Gainer

Muskulvit Gainer MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů. Muskulvit Gainer MASS UP je výrobek vhodný zejména pro osoby, které usilují o zvýšení své tělesné hmotnosti nebo u kterých dochází ke snižování tělesné hmotnosti díky náročnému fyzickému zatížení

Muskulvit Gainer -efektivnější využití proteinů

Muskulvit Gainer-okamžitý zdroj energie

Muskulvit Gainer-pro náročné fyzické zatížení

Muskulvit Gainer -zajistí zásobu energie pro fyzický výkon

výrobek se sladidlem (sukraloza)

 
 

káva