Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit Mass UP 3600 6000 g jahoda

 

Muskulvit Mass UP 3600 6000 g jahoda muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno sukralozou Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fáz

Cena s DPH 749 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit
Kód: Muskulvit Gainer 3
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit Mass UP 3600 6000 g jahoda

muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno sukralozou

MUSKULVIT MASS

Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny. Základem je vysoce kvalitní syrovátkový isolát, zpracovaný moderní ultrafiltrační metodou.

MUSKULVIT MASS

Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky. Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm. Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které neazatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce.

MUSKULVIT MASS

MASS UP 3600 WHEY Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin. MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

MUSKULVIT MASS

MASS UP je výrobek vhodný zejména pro osoby, které usilují o zvýšení své tělesné hmotnosti nebo u kterých dochází ke snižování tělesné hmotnosti díky náročnému fyzickému zatížení

 

Muskulvit Gainer-okamžitý zdroj energie

Muskulvit Gainer-pro náročné fyzické zatížení

Muskulvit Gainer -zajistí zásobu energie pro fyzický výkon

 
 

káva