Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

MUSKULVIT MASS Banán sacharidy 4000G

 

MUSKULVIT MASS Banán sacharidy 4000G muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno sukralozou Posilující sacharidový koncentrát s obsahem 60% sacharidů, 25% bílkovin a pouze 0,5% tuků

Cena s DPH 849 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Sacharidy
Kód: Muskulvit101
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

MUSKULVIT MASS Banán sacharidy 4000G

muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno sukralozou

POPIS SLOŽENÍ DÁVKOVÁNÍ

Posilující sacharidový koncentrát s obsahem 60% sacharidů, 25% bílkovin a pouze 0,5% tuků
MUSKULVIT MASS je moderní přípravek pro urychlení regenerace po všech typech sportu, podporu nárůstu svalové hmoty, její ochranu při fyzické zátěži a jako zdroj rychle využitelné energie. Bílkoviny jsou zastoupeny vaječným bílkem, který zaručuje dostatečný příjem lehce stravitelných proteinů. Základní formou použitých sacharidů jsou maltodextriny, což jsou enzymaticky štěpené škroby, jejichž vynikající vlastností je jejich mimořádně rychlá vstřebatelnost a tedy velmi rychlé použití při zvýšené potřebě uvolňující energie. Nízký obsah tuků je výhodný z hlediska regenerace sil po zátěži, když si uvědomíme, že vyšší obsah tuků v potravě výrazně zpomaluje všechny procesy metabolické regenerace.

Sacharidový koncentrát MUSKULVIT MASS způsobuje při pravidelném užívání efektivnější využití proteinů při jejich zabudování do svalové hmoty.
Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo jiným náročným fyzickým výkonem. Vysoká biologická hodnota obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin.

MUSKULVIT MASS je vyvinut a připraven na základě nejnovějších vědeckých poznatků:
MUSKULVIT MASS- s nízkým obsahem cholesterolu
MUSKULVIT MASS- s nízkým obsahem tuku
MUSKULVIT MASS- s lahodnou chutí

 
 

káva