Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Monbana horká čokoláda Tanzanie 500g

 

Monbana horká čokoláda Tanzanie 500g Horká čokoláda s více jak 55% obsahem kakaa má intenzivní a plnou sametovou chuť. Čokoláda obsahuje kakao z vybraných kakaových bobů z Tanzanie a má úžasně hustou konzistenci.

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Čokoláda
Kód: Čokoláda horká 2
Záruka:
Výrobce: Monbana
 
 

Monbana horká čokoláda Tanzanie 500g

Horká čokoláda s více jak 55% obsahem kakaa má intenzivní a plnou sametovou chuť. Čokoláda obsahuje kakao z vybraných kakaových bobů z Tanzanie a má úžasně hustou konzistenci.

horká čokoláda

Do šálku o objemu cca 150ml nasypte požadované množství čokolády (obvykle na hustší nápoj tři vrchovaté čajové lžičky), zalijte horkým mlékem a důkladně promíchejte (nejlépe metličkou). Následně je nutné mléko dohřát do bodu varu, aby došlo k požadovanému zhoustnutí – obvykle parní tryskou na kávovaru.

Složení: kakaový prášek z Tanzanie (min. 55%), cukr, odtučněný kakaový prášek (10%), pšeničný škrob, zahušťovadlo: xantanová guma, sůl, vanilkové aroma.

Horká čokoláda

Společnost Monbana, založena roku 1934, byla zpočátku výhradně orientována na zpracování kakaového másla. Nicméně díky rychlému rozvoji nových technologií se z kakaového másla stává kakaový prášek a později se rozbíhá celá výrobní linka, která si rychle získáva pověst nejexkluzivnější pařížské čokolády.

Horká čokoláda

Roku 1978 byla vyrobena první tabulková čokoláda této značky.

Horká čokoláda

V roce 2001 se díky generálnímu řediteli Yves Guattari dostává značka Monbana po podvědomí celosvětového trhu s cukrovinkami, kde je bezpochyby dodnes.

 
 

káva